III NIGHTSKATING SIEDLCE
W najbliższy piątek, 2 września 2016 o godz. 20:00 ulicami Siedlec, przejdzie trzeci w historii Nightskating. Poprzednie edycje NS pokazały, że Siedlce to miasto w którym nie brakuje rolkarzy! W poprzedniej edycji wzięlo udział prawie 1000 osób!Czy w piątek uda się pobić ten rekord?

Podczas tej edycji, Nightskating Siedlce przyłącza się do akcji Pomoc Mierzona Kilometrami i zbiera kilometry dla niepełnosprawnych dzieci.

Więc jeśli tylko chcecie pomóc, spędzając wieczór aktywnie, możecie to zrobić – wystarczy pobrać na telefon darmową aplikację Endomondo, dołączyć do rywalizacji „Pomoc Mierzona Kilometrami”, wybrać aktywność – w tym wypadku – jazdę na rolkach i w drogę!

Trasa liczy 15 km, więc każdy uczestnik NS może dorzucić aż tyle kilometrów do wspólnej puli.

Od godz. 18:00 na Rolkowisku odbędzie się mała rozgrzewka pod fachowym okiem instruktorów z grupy Rolki Siedlce.

Start imprezy punktualnie o 20:00 z parkingu przy Rolkowisku. Specjalnie dla najmłodszych i mniej zaawansowanych uczestników na początek mała pętla
o długości 4 km. Po tym odcinku dzieci wracają na Rolkowisko, pozostali śmiałkowie jadą dalej, by na metę dotrzeć z powrotem około godz. 22.

Przypominamy o niezbędnych akcesoriach dla uczestników: kask, ochraniacze i odblaski. Wasze bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Szczegóły imprezy TUTAJ

Zapraszamy!