W niedzielę 4 września 2016 r. w geometrycznym centrum Europy czyli w Suchowoli w woj. podlaskim odbędzie się Finał Długodystansowego Pucharu Polski w jeździe na rolkach!

Zawody finałowe to zawody pierwszej kategorii co oznacza, że są one punktowane wyżej i mogą być decydujące w klasyfikacji końcowej cyklu!

Będzie to pierwsza tego typu impreza na Podlasiu. Do Suchowoli przyjadą najlepsi zawodnicy z kraju i zagranicy. Wyścig główny to rywalizacja na ok. 40km trasie wiodącej przez malownicze tereny gminy Suchowola.

Tego dnia odbędzie się dodatkowo wiele imprez towarzyszących. Wyścig Fitness dla amatorów(ok.10km) oraz wyścigi dla dzieci i młodzieży(500m, 1,18km). Oprócz sportowych emocji będzie można skosztować lokalnych produktów na specjalnie przygotowanych stoiskach. Będzie można obejrzeć także profesjonalne pokazy freestyle’u. Na scenie wystąpi niezawodna Młodzieżowa Orkiestra Dęta Zespołu Szkół w Suchowoli, a także zespół MeGa Band. Całość imprezy zwieńczy dekoracja zwycięzców Pucharu Polski oraz losowanie upominków dla uczestników wyścigu głównego oraz Fitness. Więcej informacji TUTAJ

Zapisy pod adresem:

www.domtel-sport.pl/zgloszenia_masowe/index.php?LP_impr=57

Zapraszamy!