W majowy weekend 20-21 maja 2016, w Kętrzynie, odbyły się Freestyle’owe, zawody rolkowe Freestle Slalom Kętrzyn 2016.
Zawodnicy rywalizowali między sobą w pięciu konkurencjach:
- Speed
- Battle
- Free Jump
- Trójbój dziecięcy
- Speed street
Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie:
Rafał Rackman – sędzia główny z ramienia WSSAm oraz Klaudia Hartmanis, Ewelina Czapla, Zuzanna Pruszyńska, Jakub Bednarski, Michał Sulinowski, Dawid Jaworski, Sebastian Giedziun i Krzysztof Zyborowicz.
Poniżej, oficjalne wyniki zawodów:
BATTLE SLALOM MAN SENIOR
1. Sulinowski Michał Kętrzyn
2. Jaworski Dawid Kętrzyn
3. Mroczek Tomasz Rzeszów
4. Wieczorek Tomek Rybnik
SPEED SLALOM MAN SENIOR
1. Jaworski Dawid Kętrzyn
2. Wieczorek Tomek Rybnik
3. Sulinowski Michał Kętrzyn
4. Zyborowicz Krzysztof Kętrzyn
FREE JUMP MAN
1. Mroczek Tomasz Rzeszów
2. Jaworski Dawid Kętrzyn
3. Zyborowicz Krzysztof Kętrzyn
4. Romanowski Jan Białystok
BATTLE SLALOM MAN JUNIOR
1. Mączyński Jakub Kętrzyn
2. Bojda Dominik Rzeszów
3. Smosarski Wiktor Kętrzyn
4. Depta Oliwier Kętrzyn
SPEED SLALOM MAN JUNIOR
1. Kilian Hubert Rzeszów
2. Flaga Jakub Rzeszów
3. Mączyński Jakub Kętrzyn
4. Bojda Dominik Rzeszów
BATTLE SLALOM WOMAN SENIOR
1. Hartmanis Klaudia Rzeszów
2. Boiko Margaryta Odessa Ukraina
3. Kozłowska Aleksandra Kętrzyn
4. Labriga Halina Otwock
SPEED SLALOM WOMAN SENIOR
1. Czapla Paulina Rzeszów
2. Hartmanis Klaudia Rzeszów
3. Boiko Margaryta Odessa Ukraina
4. Labriga Halina Otwock
FREE JUMP WOMAN
1. Dziama Magdalena Rzeszów
2. Tereszczuk Sara Kętrzyn
3. Czapla Justyna Rzeszów
4. Boiko Margaryta Odessa Ukraina
BATTLE SLALOM WOMAN JUNIOR
1. Czapla Justyna Rzeszów
2. Kozłowska Maja Kętrzyn
3. Dziama Magdalena Rzeszów
4. Marszałek Nina Warszawa
SPEED SLALOM WOMAN JUNIOR
1. Czapla Justyna Rzeszów
2. Dziama Magdalena Rzeszów
3. Najda Patrycja Rzeszów
4. Wisz Natalia Rzeszów
TRÓJBÓJ DZIECIĘCY
Zawodnicy z roczników kolejno 2010 i młodsi 2009-2008 2007-2004:
Juniorki:
1 Liwia Pelinko Rzeszów, Abigejl Pelinko Rzeszów, Anna Wojtkiewicz Kętrzyn
2 Aleksandra Niemczyk Otwock, Dagmara Kilian Rzeszów, Klara Nazorek Otwock
3 Maja Kos Otwock, Nadia Jeziorek Otwock, Marika Jeziorek Otwock
4 Maja Narwojsz Kętrzyn, Joanna Radawiec Kętrzyn, Natalia Kociszewska Otwock
Juniorzy:
1 Wiktor Stankiewicz Kętrzyn, Maciej Tęczar Rzeszów, Jakub Traczewski Rzeszów
2 Jakub Kostrzewa Otwock, Damir Chabanenko Rzeszów, Bartosz Malesa Otwock
3 Wojciech Pudło Kętrzyn, Marcin Zrębiec Rzeszów, Wiktor Smosarski Kętrzyn
4 Piotr Klimowicz Kętrzyn, Szymon Wagner Otwock.
Wszystkim zawodnikom biorącym udział w zawodach, serdecznie gratulujemy!
Pełna relacja z zawodów oraz więcej zdjęć na profilu Blue Bear